Балсам Fucoidan

535 ден

Свилени и меки усни, со нашиот балсам за усни вашите усни ќе бидат под заштита во секое  време. Балсамот спречува сувост на усните и врши хидратација. Заштитниот ефект е засилен со УВ-филтер.

Fucoidan балсамот може да се користи не само за усните туку и за груба кожа, нанесете од балсамот на испуканите лакти или пети и тие повторно ќе бидат меки и мазни.

SKU: 85607 Категорија