Продадено

Фиточај за стомак со бела роза

730 ден

Фиточајот го нормализира варењето на храната, ја подобрува работата на  гастроналниот тракт.

Се применува и за обновување на функцијата на слузното покритие на желудникот и цревата.

Содржи корен од кинеска ангелика, листа на bergenia, ленено семе, лист од цикорија, камилица и корен од бел слез.

За дополнителни информации консултирајте се со Вашиот професионален консултант.

Нема на залиха

Шифра: 123916 Категорија