Крем за испукани пети

700 ден

Испуканите потпетици се незгодни на сите начини. Чувството на постојана сувост, иритирана кожа, болка при одење и револт спрема носење сандали – тоа се само некои од проблемите.

Крем за испукани потпетици на TianDe ефикасно ја навлажнува и ја храни вашата кожа. Со секојдневна употреба, потпетиците што „пукаат по рабовите“ стануваат понежни и помеки!

Составот на производот вклучува екстракти и масла од есенцијални ботанички производи, витамини и хидратантни компоненти. Овој крем ќе ви помогне да заборавите на испуканите потпетици и сувата, груба кожа и ќе ви овозможи конечно да уживате во мекоста и мазноста на вашите потпетици!

ПРИМЕНА:
Нанесете на чиста, сува кожа на петицата наутро и навечер.

Шифра: 40120 Категории ,