Крема за раце Сончеви маслинки

165 ден

Маслиновото масло во комбинација со екстрактот од бисер одлично ги негува и хидрира вашите раце. Кремот совршено ја враќа удобноста, мекоста и еластичноста на рацете.

ПРИМЕНА: Нанесете го кремот на чиста кожа.

Шифра: 40109 Категории ,