Крем за раце од златен женшен

280 ден

Кремот обезбедува активна исхрана и хидратација на кожата на вашите раце, совршено ја омекнува и штити од негативно надворешно влијание. Го подобрува преживувањето на клетките и го зајакнува нивното обновување. Ја одржува младоста и еластичноста на вашата кожа.

ПРИМЕНА:
Нанесете го кремот на чиста кожа.

Шифра: 40111 Категории ,