Крем гел за туширање – Сончеви маслинки

925 ден

Ослободете се од акумулираниот стрес и напнатоста со нежен гел за туширање.

Нејзината лесна текстура, збогатена со екстракт од маслинка, нежно ги милува сетилата, совршено чисти, ја храни и хидрира кожата. Редовното користење ја задржува младоста на кожата, ја смирува и и обезбедува неверојатна мекост.

Уникатниот мирис ќе направи да се чувствувате како божица додека сте во туш. Мирисот ќе се задржи долго на вашето тело.
Гелот за туширање совршено се комбинира со кремот за тело “Сончеви маслинки”

Шифра: 32602 Категории ,