Продадено

Млеко за чистење на лице 90 гр. Женфеи

1.070 ден

Внимателно ги отстранува шминката и нечистотиите од кожата. Го подобрува нивото на влажност на  кожата и ја прави помека и поеластична.

Примена:

  • Измешајте мала количина од млекото на дланка со топла вода, потоа нанесете на лицето и вратот со масажни движења и на крај исплакнете темелно со вода.

Резултатот е  пријатно чувство и свежина на кожата без чувство на затегнатост!

Нема на залиха

Шифра: 12802 Категории ,