Маска за лице „Винска терапија“

172 ден

Црвеното вино е еликсир за здрав дух и тело.

Маска за лице “Вино терапија” е совршено средство за постигнување на гламурозен и инспиративен изглед. Го намалува формирањето на брчки и го забавува процесот на стареење.

За помалку од 15 минути, ќе добиете мазна, кадифена, нежна и заштитена кожа.

Шифра: 54103 Категории ,