Мултифункционален лосион за лице Тибетски билки

1.055 ден

Содржи екстракти од тибетски билки. Нежно ја чисти, освежува и ја тонизира вашата кожа, нормализирајќи ја нејзината pH рамнотежа. Дaва мекост и кадифен допир на вашата кожа.

 

Благодарение на неговата лесна, маслодајна текстура, лосионот брзо се апсорбира. ја омекнува кожата и и дава чувство на пријатен и убав мирис.

Се препорачува за употреба по 35-годишна возраст.

 

Откако ќе го измиете лицето, нанесете мала количина од лосионот  на кожата на лицето и вратот, користејќи памучни дискови.

Шифра: 12114 Категории ,