Relax & Moisture крем 80gr.

370 ден

Фито крем “Релаксација и хидратација”
– интензивно ја хидрира и омекнува кожата н арацете
– ја затегнува кожата
– во комбинација со масажа, го отстранува заморот и непријатноста по прекумерен физички напор.

Кремот содржи комплекс од природни екстракти и масла од растенија од тајга и навлажнувачки состојки.

Начин на употреба: Кремот се нанесува на чиста кожа на рацете.

Шифра: 45908 Категории ,