Contour Sculpting Facial Gel

1.460 ден

Гел лифтинг, ја прави кожата поцврста и поотпорна. Ги забавува процесите на стареење на кожата, помага во намалување на длабочината на брчките и ги подобрува контурите на лицето. Производите од серијата Колаген Актив содржат хидролизиран колаген кој ги враќа протеинските влакна и ја продолжува младоста на вашата кожа. Производите од серијата Колаген Актив се препорачуваат за употреба почнувајќи од 35 години.

ПРИМЕНА: Нанесете мала количина крем на чисто лице и врат со внимателни кружни движења. Не ставајте на пределот околу очите. Се препорачува да се користи во комбинација со кристални колагенски маски. За секојдневна употреба.

Шифра: 12707 Категории ,