0%

Шампон за длабоко прочистување на косата In Top

1.090 ден

Провокација за убавина: детоксирајте се-исчистете ја за вашата коса!
Код: 25506, Обем: 200 мл

Ако го следите најновиот од светот на козметологијата и парфимеријата, ако се грижите за вашата фризура – смело додајте го овој шампон базиран на јаглен во вашата колекција за убавина.

Тоа не само што е еден од најзначајните производи во моментов – исто така е голема грижа за вашата коса и скалпот. Со овој производ, ќе почувствувате како сакате да имате вистински свежа и чиста фризура.

Шампон TianDe со јаглен – длабоко чистење за вашиот скалп и коса од сите видови почва. Без да остави остаток, се ослободува од сите траги на производи за стилизирање, „расчистувајќи го патот“ за хранливите материи содржани во производите за последователна нега. Резултат: климатизерите и маските што ги облекувате откако ќе го користите шампонот ќе можат да работат со двојно поголема моќност.

Јагленот што се наоѓа во шампонот е одличен абсорбента, кој активно помага во борбата против вишокот на масло. Тоа значи дека може поретко да ја миете косата. Важно е да се напомене дека ова е помошен производ, „општо чистење“ што е доволно да се направи еднаш на двапати неделно.

Шампонот за длабоко чистење е црн – но русокосите не треба да се плашат: целосно се исплакнува и воопшто не ја обоени косата.
ПРИМЕНА:

Нанесете го шампонот на влажна коса, масирајте во, а потоа исплакнете. Се препорачува за употреба 1-2 пати неделно.

Шифра: 25506 Категории ,