Продадено

Шампон за коса Античка Кина за зајакнување на косата

885 ден

Кинеската девојка и женската коса секогаш биле познати по својата сила, и свиленкаста структура. Дали сакате вашата коса да биде иста? Уникатен производ со одличен зајакнувачки комплекс.

Шампонот ефикасно се бори против оштетениот скалп,спречува појава на првут и го отстранува чешањето благодарение на неговите активни компоненти.
Комплексот екстракти од Ѓумбир и алкохол ја прави косата силна, мека и еластична, помага во обновувањето на нејзината структура и одржување на нејзината природна боја.
Користете го шампонот во комбинација со Balm-Conditioner. Овие производи се дополнуваат едни со други во најголема мера, зајакнувајќи го ефектот на редовна употреба.

Упатство за употреба
Нанесете на влажна коса,масирајте а потоа исплакнете.

Нема на залиха

SKU: 20146 Категории ,