Азиски Centella гел за туширање

810 ден

Започнете го денот на сјајно патување во Азија со освежителниот гел за туширање кој содржи екстракт од готу кола.

Благодарение на деликатниот состав, гелот за туширање нежно чисти, има смирувачки ефект и носи трајно чувство на свежина, леснотија и чистота.

Гелот за туширање gotu kola е погоден за кожа изложена на урбан стрес (УВ зрачење, сув воздух, индустриска прашина, издувни гасови).

АПЛИКАЦИЈА:
Нанесете рамномерно на влажна кожа на телото, а потоа исплакнете темелно со вода.

SKU: 35717 Категории ,