Млечен крем за раце 80ml

215 ден

За совршено мека и еластична кожа

Мек крем со конзистентност на густ милкшејк за вашата секојдневна нега на рацете.

Благодарение на неговиот ефикасен состав, го активира процесот на формирање на нови клетки и го зголемува тонот на кожата. Ефикасно ја хидрира, храни, измазнува и ја смирува иритираната кожа. Брчките ќе бидат помалку видливи, а кожата ќе биде поеластична и полна со сјајно здравје и свежина.
АПЛИКАЦИЈА:

Нанесете на суви и чисти раце

Шифра: 40101 Категории ,