Slim Coffee

160 ден

Производот не содржи кофеин!. Благодарение на неговите активни состојки, Слим-кафето го стимулира имунолошкиот систем и прави да се чувствувате одлично

Поради моќниот фитокомплекс „согорување маснотии“ во составот, пијалокот ги подобрува метаболичките процеси, вишокот калории се претвораат во енергија, а благодарение на екстрактот од стигми од пченка и инулин, желбата за слатки се намалува…

1-2 кесички Slim Coffee дневно, во комбинација со урамнотежена исхрана и редовна физичка активност, ќе ви помогнат да останете во одлична форма

АПЛИКАЦИЈА:
1 ќесичка се раствара во (3 g) во 200-220 ml топла вода и се конзумира.

 

SKU: 135460 Категорија