Стик за нос од цреша и нане

370 ден

Ги прочистува дишните патишта со освежителен мирис

Дали имате затнат нос и имате проблеми со дишењето? Пробајте ароматерапија со стик со арома на цреша од и нане и уживајте во секој здив. Оваа мешавина на природни ароматични масла создадена според источните рецепти – помага во нормализирање на назалното дишење го подобрува целокупното расположение.
Оваа освежувачка енергична арома: – помага да се врати вашата концентрација – има релаксирачки ефекти (при прекумерен физички и ментален замор Ароматичниот стик со мирис на цреши и нане е лесен, компактен и што е најважно ефикасен помошник создаден по источни рецепти.

АПЛИКАЦИЈА:

Отстранете го капачето, ставете го стикот за арома под носот и земете 2-3 длабоки вдишувања. Користете кога е потребно.

 

Шифра: 60150 Категорија