Продадено

Чај за мажи со планинска врба и петолесник

730 ден

Составот на сите чаеви “за Мажи” е хармоничен спој на избраните билки, кој содржи природни витамини, ензими, минерали и органски киселини. Во основата на сите пијалоци е дрвната врбовка и кипреа.
За дополнителни информации консултирајте се со Вашиот професионален консултант.
Насоки за употреба:1 филтер ќесичка (1,5 г), се полева со врела вода (200 ml) Нека отстои 10-15 минути.
Земете 1 чаша еднаш дневно за време на оброците.

Нема на залиха

Шифра: 123918 Категорија