Продадено

Фиточај со кинеска ангелика и жалфија

730 ден

Се користи за ублажување на симптомите при менопауза и за профилактика.

Начин на подготовка
1 филтер ќесичка се полева со 1 чаша (200 мл врела вода),се остава да отстои 10-15 минути.
Конзумирајте 1-2 пати дневно за време на оброците. Времетраење на третман 3-4 недели.

За дополнителни информации консултирајте се со Вашиот професионален консултант.

Нема на залиха

Шифра: 123914 Категорија