Есенција за лице “Колаген и алги”

1.135 ден

Овозможете и на вашата кожа свежина и сјајност и пополнете ја со животна влажност со помош на есенцијата со колаген и алги.

Тоа е производ “2 во 1”:

 може да се користи како лесна основа под крем или самостојно.

Кога се користи самостојно, совршено ја хидрира кожата и ја одржува својата сила и еластичност.

Благодарение на лесната текстура, вашата кожа секогаш ќе се чувствува удобно.

ПРИМЕНА:Нежно нанесете на кожата на лицето и вратот со помош на прстите. Користете како основа под крем или како посебен производ за нега 1-2 пати на ден.

За дополнителни информации околу начинот на користење консултирајте се со ВАШИОТ професионален консултант.

SKU: 10106 Категории ,