Фито спреј за свеж здив прополис

1.120 ден

Фито-спреј за свеж здив со прополис

Содржи 100% природен прополис. Прополисот е познат по своите антибактериски и регенерирачки својства.
Фито спрејот се користи не само за свежина на здивот,
подобрување на состојбата на непцата,
туку и за отстранување на причината за непријатниот мирис.

Не содржи алкохол.

Начин на употреба:
Протресете го шишето и прснете во устата( 1-2 пати), потоа не пијте и јадете половина час.
Може да се употребува 4-6 пати на ден.
50мл. / 250 прскања.

За дополнителни информации консултирајте се со Вашиот професионален консултант на ТианДе.

SKU: 65901 Категории ,