Продадено

Сол за тело “Јагодов шејк“

185 ден

Екстрактот од јагоди е богат со полифеноли, кои имаат силно антиоксидантно дејство и ги неутрализираат слободните радкали, го забавува процесот на стареење.

Начин на употреба: Нанесете мала количина сол на влажна кожа со нежни кружни движења. По апликација исплакнете со вода.

Нема на залиха

Шифра: 32607 Категории ,