Продадено

Турмалинови чорапи (памучни)

1.110 ден

Турмалинoт помага во ублажување на заморот на стапалата, намалување и нормализирање на потењето.
Обезбедува статична масажа на стапалата. Има општ зајакнувачки ефект врз целото тело.

ПРИМЕНА:
Чорапите се препорачува да се користат навечер. Започнете од 10-15 минути на ден,
постепено зголемувајќи го времетраењето на носењето се додека не стигнете до 8-10 часа (во една ноќ).

Димензија:
22cm

Нема на залиха

Шифра: 30131 Категорија