Продадено

Крем за лице со арганово масло PhytoCode

1.230 ден

Кремот за лице со арганово масло има природен заштитен фактор 9,2 и ја заштитува кожата на лицето од UVA и UVB зрачењето на сонцето.

Дневениот крем за лице е одлична хранлива грижа за сува, чувствителна и уморна кожа.

Апликација: Кремот е погоден за секојдневна употреба за 30 + години на сите видови на кожа.

Без парабени и бои.

Нема на залиха

Шифра: 15202 Категории ,