Продадено

Крем за околу очи против брчки Женфеи 30 гр.

1.215 ден

Се грижи за осетливата кожа на очните капаци, обезбедувајќи длабока хидратација и негување. Ја враќа структурата на колагенските влакна и ги зајакнува регенеративните клеточни процеси.

 

Препорачана за употреба почнувајќи од 35-годишна возраст.

ПРИМЕНА:

Нанесете го на кожата на очните капаци со масажни движења.

Нема на залиха