Продадено

Експрес пилинг

980 ден

Овозможува идеално чистење, ја омекнува и осветлува кожата, измазнувајќи ја нејзината текстура. Ја зголемува обновата на клетките, го намалува бројот на линиите на фино изразување и на пигментните точки.

Препорачана за употреба со почеток на 35-годишна возраст.

ПРИМЕНА:
Нанесете мала количина на исчистената кожа на лицето, избегнувајќи ја областа на очите. Откако ќе се масирате 1-2 минути, исплакнете темелно со топла вода.

Нема на залиха

Шифра: 12801 Категории ,