Продадено

Маска за усни

1.955 ден

Кожата на усните бара многу нежна грижа. Нема лојни жлезди, па затоа станува сува многу брзо. Со пилинг- маската од Коктел Пена од корејската линија на производи Сhoahae *, секогаш можете да бидете сигурни во мекоста на усните

Одвојте неколку минути за пријатен и извонреден третман и ќе бидете изненадени од тоа колку усните ќе станат меки. Мешавината на волшебни меурчиња и активни состојки ќе се грижат нежно за вашите усни:
нежно ги чисти додека ги отстранува снегулките од рожницата
промовира хидратација и регенерација

* Сhoahae – во превод од корејски, „Сhoahae“ значи „Ми се допаѓаш“. Зошто ова име? Ќе разберете кога ќе го видите вашиот одраз во огледалото откако ќе ги користите производите во оваа линија.

ПРИМЕНА:
Нанесете на суви усни, почекајте додека производот направи пена, по 3-5 минути масирајте ги усните со врвот на прстот и исплакнете ја маската со вода. По употребата се препорачува да нанесете хидратантна крема на усните.
* Само за надворешна употреба.

Нема на залиха

SKU: 86503 Категории ,