Подмладувачка маска за лице и врат со коензим Q10

235 ден

Ја подобрува структирата на слоевите на кожата. Коензимот Q10 и колагенот помагаат да се намалат длабоките брчки, ја зголемува еластичноста на кожата, се намалува микро-рељефот, црвенилото и иритациите. Се користи за намалување на процесот на стареење. Се препорачува за чувствителна кожа. Се користи повеќе пати.

Шифра: 52903 Категории ,