Ревитализирачка маска за лице и врат “ Линчи“

235 ден

Маската совршено ја хидрира вашата кожа и го подобрува вашиот тен. Има антиоксидативно дејство, ја штити вашата кожа и го спречува нејзиното рано стареење. Ја прави вашата кожа еластична, мазна и кадифена.

Ова е идеален производ за зрела кожа.

ПРИМЕНА:
Нанесете ја маската на исчистената кожа на лицето и вратот 15-20 минути, а потоа извадете ја и исплакнете го лицето со вода.

Шифра: 52902 Категории ,