Регенерирачки крем за лице против стареење Fucoidan

1.480 ден

Дневен и ноќен крем во едно шише е сон на секоја жена! TianDe го остварува овој сон. Сега вашата козметичка маса ќе ја окупира нашиот нов фукуиден крем. Лесен, лесно апсорбиран Fucoidan ревитализирачки анти-стареечки крем за лице работи во неколку насоки. Тоа е вистински мултифункционален производ! Интензивната нега и длабока хидратација е комбинирана со подмладувачки и регенерирачки ефект. Вклучете го овој ревитализирачки крем во вашиот режим на Fucoidan за нега на кожата и видете неверојатни резултати! Вашата кожа ќе светне со убавина и младост, брчките и фините линии ќе станат помалку видливи. Ако имате чувствителна или нагласена кожа – Fucoidan ревитализирачки анти-возрасен крем за лице е ваш избор. Погоден е за сите типови кожа, го прави неверојатно еластичен и убав. ПРИМЕНА: Нанесете мала количина крем на чисто лице и врат со нежни кружни движења, избегнувајќи ја областа на очите.

Шифра: 15603 Категории ,