Продадено

Интензивен хидратантен крем

1.140 ден

Збогатената текстура на кремот обезбедува оптимално ниво на хидратација на кожата, ја прави мека и кадифена и помага да се одржува мазна и еластична. Го зајакнува процесот на регенерација на клетките и штити од неповолни фактори на животната средина. Се препорачува да ја употрбуваат над 35 годишна возраст.

ПРИМЕНА: Нанесете мала количина крем наутро и / или навечер на исчистена кожа на лицето и вратот со нежни кружни движења, избегнувајќи ја областа околу очите.

Нема на залиха

Шифра: 12803 Категории ,