Продадено

Маска за лице „Франсуско рандеву“

185 ден

Подготвување за состанок е одговорна задача. Сè мора да биде совршено, почнувајќи од вашата кожа! Date Night à la Français Маска за лице од TianDe од новата младинска колекција In Top ќе ви помогне да се подготвите за денот на вашиот живот! Ако претходната ноќ ви беше подолга од планираното, не грижи се – нашата нова маска на TianDe лесно ќе ги избрише сите знаци на замор. Обезбедува интензивна хидратација и спречува лупење на кожата. Неверојатна свежина и сјај! Тоа е она што и треба на младата кожа! ПРИМЕНА: Поставете ја текстилната страна на маската врз чисто лице со нагорни движења, постепено отстранувајќи ја обвивката на маската. Отстранете ја маската за 15-20 минути, исплакнете го лицето со вода или нежно масирајте го додека производот целосно не апсорбира.

Нема на залиха

SKU: 55501 Категории ,