Ортофит гел за масажа на тело

1.190 ден

Ортофитскиот гел за масажа на тело има ефект на затоплување, ја подобрува микроциркулацијата и во комбинација со масажа го елиминира заморот по зголемен локален напор. Посебниот состав на гелот овозможува брза апсорпција на сите активни состојки содржани во производот.

Начин на употреба:
Нанесете го производот на проблематични области,со кружни движења и масирајте се додека не се апсорбира целосно.