Потхранувачки крем против брчки со матирачки ефект, 50г

950 ден

За нега на кожата по 30-годишна возраст задолжително треба да се вклучи ноќен крем, неговите состојки ќе им помогнат на клетките на кожата да закрепнат побрзо. Во составот на кремот освен екстрактот од шафран влегуваат бетаин, витамин Е, алантоин.

Апликација

Во вечерните часови, нанесете мала количина крем на чистата кожа на лицето и вратот.

Погоден за сите типови на кожа по 30-годишна возраст.

Шифра: 12115 Категории ,